Boutique Hotel Beekhuizen is gelegen op een prachtige locatie midden in Nationaal Park Veluwezoom. Het hotel is klein, eigenzinnig en heeft een mooi design met sfeervolle en ruime kamers. Met 21 (junior) suites en hotellodges is er altijd wel een kamer die bij jou past. Je kunt hier heerlijke genieten van een luxe bed and breakfast midden in de Veluwe. Ben je al overtuigd geraakt van ons unieke hotel? Reserveer dan direct een van onze accommodaties op de website.
Ben je al overtuigd geraakt van ons unieke hotel op de hoge Veluwe?
Reserveer dan direct een accommodatie.
Ontbijten in het Bakhuis
Start de dag bij Boutique Hotel Beekhuizen meteen goed met een heerlijk ontbijt in het bakhuis. Dit is een plek waar je samenkomt voor een verrukkelijk ontbijt. Ons aanbod is zeer divers, hierdoor is er altijd voor ieder wat wils. Wij proberen altijd zoveel mogelijk biologische producten aan te bieden door samenwerkingen aan te gaan met lokale partners.
Mocht je toch liever je dag starten met een luxe ontbijt vanuit je eigen bed of romantisch samen ontbijten op je kamer, dan is dit natuurlijk ook mogelijk. Het ontbijt wordt geserveerd van 08.00 tot 10.00 uur en in het weekend tussen 08.00 en 11.00 uur.
Je kunt later op de dag ook in het Bakhuis terecht voor een goed glas wijn, daarnaast kun je je hier fijn opwarmen aan de warme houtkachel.















































